Notify Message
News
Lili / Jan 18, 2018
V neděli se otevírá Black Temple a my na to chceme být připraveni! Všichni u sebe mějte připraveni medailon, flasky, potky, jídla a další consumables pro dlouhý progress! Čas otevření bude okolo 2 hodiny takže všichni co se chtějí zůčastnit buďte připraveni už 15:45, a nejlepe si udělejte čas až do večera, katakomby Black Templu jsou pěkně dlouhé! :)

Připravte si suroviny na VŠECHNY shadow resist věci, nejspíš budou potřeba.
Surek je potřeba opravdu málo, všechny koupíte za pár goldů v aukci, heart of darkness dostanete z GB, voidů je tam momentálně 100.. takže počítejte že každý dostane asi 3-4, na gear jich je třeba 5 tak si nějaké připravte z vlastních zásob.

Seznam surovin najdete ->ZDE<-
Lili / Nov 18, 2017
V následujícím měsíci se podle všeho očekává otevření dalšího t6 dungeonu, Black templu. Chceme být jako guilda připraveni, proto očekáváme,
že s otevřením budou všichni v batohu mít Medailon of Karabor bez kterého se tam nedostanete. Dále bychom chtěli, aby všichni měli připraveny suroviny
na shadow resist geara a to alespoň na 3 itemy + medailon. Guild banka poskytne na věci heart of darkness a viod crystaly, zbytek si už musí nafarmit každý sám!

Seznam suroviny na každý item najdete ->ZDE<-. Vyhodnoťte sami, které itemy se vám vyplatí vyrobit, abyste nepřišli o důležité staty.

Kdo nebude mít nachystané vecí na resist gear s otevřením BT, ztrácí narok na loot z BT.
Lili / Sep 24, 2017
Neustále řešíme problém že lidi na raidu nechtějí brát itemy, které je značně boostnou a pomůžou tak raidu a celkovému progresu guildy, jen proto aby neklesli v proritě a někdo jíný jim nelootnul jejich vysněný item.

Rozhodli jsem udělat anketu - Council vs. EP:GP
Hlasovat mužeš zde: http://www.strawpoll.me/13980365

Co by council přinesl a jak by to fungovalo?
Loot council je jednoduchý způsob rozdělování lootu. Při rozdělování lootu budou zájemci o item rollovat a skupina osob (officíři+gum) rozhodne, kdo danou položku dostane. Bude bráno v úvahu několik různých faktorů, od docházky, výkonu na raidu až po celkovému postoji ke guildě!
Zbytěčně nebudeme dávat itemy do offu nebo na diss!

V případě zavedení council lootu by ještě pár týdnu byla brána priorita dle EP:GP lootu!