Notify Message
News
Lili / Nov 18, 2017
V následujícím měsíci se podle všeho očekává otevření dalšího t6 dungeonu, Black templu. Chceme být jako guilda připraveni, proto očekáváme,
že s otevřením budou všichni v batohu mít Medailon of Karabor bez kterého se tam nedostanete. Dále bychom chtěli, aby všichni měli připraveny suroviny
na shadow resist geara a to alespoň na 3 itemy + medailon. Guild banka poskytne na věci heart of darkness a viod crystaly, zbytek si už musí nafarmit každý sám!

Seznam suroviny na každý item najdete ->ZDE<-. Vyhodnoťte sami, které itemy se vám vyplatí vyrobit, abyste nepřišli o důležité staty.

Kdo nebude mít nachystané vecí na resist gear s otevřením BT, ztrácí narok na loot z BT.
Lili / Sep 24, 2017
Neustále řešíme problém že lidi na raidu nechtějí brát itemy, které je značně boostnou a pomůžou tak raidu a celkovému progresu guildy, jen proto aby neklesli v proritě a někdo jíný jim nelootnul jejich vysněný item.

Rozhodli jsem udělat anketu - Council vs. EP:GP
Hlasovat mužeš zde: http://www.strawpoll.me/13980365

Co by council přinesl a jak by to fungovalo?
Loot council je jednoduchý způsob rozdělování lootu. Při rozdělování lootu budou zájemci o item rollovat a skupina osob (officíři+gum) rozhodne, kdo danou položku dostane. Bude bráno v úvahu několik různých faktorů, od docházky, výkonu na raidu až po celkovému postoji ke guildě!
Zbytěčně nebudeme dávat itemy do offu nebo na diss!

V případě zavedení council lootu by ještě pár týdnu byla brána priorita dle EP:GP lootu!
dudeks / Sep 14, 2017

PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE PLATIT OD NEDĚLE 24.9.2017, KAŽDÝ S RANKEM TRIAL A VÍCE MA POVINNOST SE HLÁSIT NA RAIDY


Na KZ, se to nevztahuje.
Je možné, že se to prvních 14. dnů bude nějak měnit, tak sledujte tento příspěvek.

Jednou za čas, se podívat na web, a přihlásit se na raid, není vůbec časově náročné a nám to pomůže mít povědomí, jaké bude složení raidu a jestli se to rovnou nemá předčasně zrušit, proto jsme se rozhodli, že zavedeme přísnější požadavky vztahující se na přihlašování přes web.


Kdo bude na raid přihlášen a dojde na čas raidu + 300 EP.
Kdo bude na raid přihlášen a dojde v předem napsaný čas + 200 EP.


Kdo bude, že dojde a nedojde, bez omluvy - 500 EP.
Kdo bude, že dojde a nedojde, s omluvou do začátku raidu. - 100 EP.
Maybe a dojde + 100 EP.
Maybe a nedojde - 200 EP.

Decline 0 EP.

Nepřihlášen vůbec - 700 EP.
Lili / Sep 10, 2017
Guild banka vykupuje itemy za EP a vykupovat si je můžete za goldy, cena itemů se hýbe podle aktuálních cen v aukci. Za item které dáte do banky dostanete 1.5EP ku 1. goldu. Takže za item který v aukci stojí například 30g dostanete 45EP. Cena výkupu z banky je rovna 70% aukční ceny.
Itemy které banka vykupuje najdete v záložce Guild Bank
Lili / Jul 17, 2017
Pokud chcete přispět na sloty do gb, ressist geary tankům a podobně, vždy jednou týdně můžete poslat Fallenovi 100g za odměnu 100EP (goldy posílejte přimo Fallenovi z důvodu buglého logu, který se často maže) nebo dobrovolný přispěvek rovnou do gb bez odměny.

Dále můžete posílat 5x Primal Water za 75EP a 5x Primal Fire za 150EP na výrobu ressist gearu pro tanky!