Notify Message
Forums
Page 1
Search
ThreadsAuthorPostsViewsLast Post
Shaman

Enhancement Shaman BIS list (up to ZA)

Vytvořil jsem BIS list, který pomůže v rozhodování mezi itemy.Odkaz:https://uloz.to/!v26j7iltl4M0/t6-bis-v-1-2-xlsxLog:v1.0 - přidána většina itemů a základní přepočtyv1.1 - přidány zbylé itemy a udělán přehled NONSET vs SETv1.2 - přidán ZA + cloa...
Small Ushnar 1y
Ushnar7705Member avatar small AWIDIUS 1y
Shaman

Enhancement support macra

Totem twisting:#showtooltip/castsequence reset=5 Stormstrike, Windfury Totem, Grace of Air TotemOH weapon twisting:#showtooltip/equipslot 17 Netherbane/equipslot 17 AnnihilatorSingle button totems:#showtooltip/castsequence reset=5 Strength of Eart...
Small Ushnar 1y
Ushnar1212Small Ushnar 1y
Shaman

Restoration Shaman Basics by Paktai (patch 2.4.2/3)

1. Rasy2. Staty3. Talenty4. Profese5. Enchanty6. Kameny7. Buffy8. Používané healovací kouzla9. Addony10. Equip11. Moje obecné poznámky1. RasyOrc - na resto se nevyplatí ani 1 racialka (všechny racialky na dmg), Blood fury se nevyplatí z toho duvod...
Member avatar small Sorenipple 1y
Sorenipple1219Member avatar small Sorenipple 1y
Shaman

Enhancement Shaman Basics by Panpan (patch 2.4.2/3)

Ahoj,Shamani nemaji class leadera, takže se pokusím demonstrovat jak by se asi každý měl přibližně zařídit v naší Guild, v případě, že se rozhodne hrát právě za Enha Shamana.Jsme sice PVE/PVP guild, ale já se zaměřím spíš na PVE. Do PVP si snad ka...
Member avatar small Sorenipple 1y
Sorenipple1164Member avatar small Sorenipple 1y
Page 1