Notify Message
News
dudeks / Apr 09, 2018
Vzhledem k nedostatečné aktivitě vedení, jsem byl nucen v poslední době rozdělovat loot sám a některým členům se zdálo, že to nerozděluji vždy spravedlivě. Proto bylo zvoleno pár členů guildy, kteří mají hlasovací právo. Konkretně to je Makharis, Scarcity, Liferus. Postupem času možná ještě někoho přizveme, ale to uvidíme jak to bude teď fungovat, člen by samozřejmě musel být aktivní a také mít nějaké povědomí o dění na raidech.

Loot jsme tedy takhle rozdělovali už týden a myslím si, že při rozdělování jste neměli problémy s tím kdo co dostal. Kdykoli někdo bude chtít vědět proč někdo něco dostal a on zrovna ne, tak mi stačí napsat a já se to budu snažit vysvětlit, a hlavně ohledně rozdělování lootu se obracejte vždy na mne!!!!
Lili / Mar 10, 2018
V pravidlech najdete že všichni členové mají povinnost zapisovat na raidy, aby vedení mělo představu, zda má cenu vůbec něco skládat. Zapisujte se buď YES/NO nebo pokud nevíte nechte maybe a napište komentář proč.

V případě že se vůbec nezapíšete, a na raid se dostavíte, přicházíte o nárok na loot!
Lili / Jan 18, 2018
V neděli se otevírá Black Temple a my na to chceme být připraveni! Všichni u sebe mějte připraveni medailon, flasky, potky, jídla a další consumables pro dlouhý progress! Čas otevření bude okolo 2 hodiny takže všichni co se chtějí zůčastnit buďte připraveni už 15:45, a nejlepe si udělejte čas až do večera, katakomby Black Templu jsou pěkně dlouhé! :)

Připravte si suroviny na VŠECHNY shadow resist věci, nejspíš budou potřeba.
Surek je potřeba opravdu málo, všechny koupíte za pár goldů v aukci, heart of darkness dostanete z GB, voidů je tam momentálně 100.. takže počítejte že každý dostane asi 3-4, na gear jich je třeba 5 tak si nějaké připravte z vlastních zásob.

Seznam surovin najdete ->ZDE<-
Lili / Nov 18, 2017
V následujícím měsíci se podle všeho očekává otevření dalšího t6 dungeonu, Black templu. Chceme být jako guilda připraveni, proto očekáváme,
že s otevřením budou všichni v batohu mít Medailon of Karabor bez kterého se tam nedostanete. Dále bychom chtěli, aby všichni měli připraveny suroviny
na shadow resist geara a to alespoň na 3 itemy + medailon. Guild banka poskytne na věci heart of darkness a viod crystaly, zbytek si už musí nafarmit každý sám!

Seznam suroviny na každý item najdete ->ZDE<-. Vyhodnoťte sami, které itemy se vám vyplatí vyrobit, abyste nepřišli o důležité staty.

Kdo nebude mít nachystané vecí na resist gear s otevřením BT, ztrácí narok na loot z BT.